Firma

Firma Netexpol to rodzinne przedsiębiorstwo sięgające historią 1989 roku, które od dwóch pokoleń doskonali technologię produkcji siatki cięto-ciągnionej zwanej też siatką Ledóchowskiego. 

Jesteśmy wiodącym producentem siatki cięto-ciągnionej w Polsce, posiadamy wyspecjalizowany park maszynowy do produkcji i obróbki tego materiału. Nasze procesy i możliwości produkcyjne są stale udoskonalane, a lata doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie autorskich rozwiązań w zakresie projektowania i budowy specjalistycznych urządzeń do obróbki siatki cięto-ciągnionej. Przekłada się to na możliwość zaoferowania klientowi produktu dostosowanego do jego indywidualnych potrzeb „szytego na miarę”, bez względu na to, czy mówimy o realizacji zamówienia na kilka, czy kilka tysięcy metrów kwadratowych siatki. Elastyczność, to niewątpliwie jeden z naszych największych atutów, dodatkowo szeroka baza materiałów, wzorów i dostępnych pozycji magazynowych pozwala nam sprostać coraz większym wymaganiom rynku

Gwarancja sprawdzonych materiałów

Mając na uwadze najwyższą jakość dostarczanych siatek cięto-ciągnionych, Netexpol stawia na: 

  • Autorskie rozwiązania technologiczne 
  • Stałe doskonalenie metod produkcyjnych 
  • Wykorzystanie materiałów uznanych na rynku marek 


Wszystkie te elementy mają istotny wpływ na dostarczanie siatek Ledóchwskiego o pożądanych parametrach użytkowych i wizualnych. Bez względu na to czy chodzi o stworzenie unikalnej aranżacji wpisującej się w trendy architektury nowoczesnej, minimalistycznej oraz industrialnej czy też solidne elementy do rozwiązań przemysłowych, oferta Netexpol spełnia wszelkie wymagania. Dostarczamy siatki cięto-ciągnione zróżnicowane pod względem wytrzymałości, masy, formy oraz wymiarów, gdyż jesteśmy świadomi odmiennych wymagań zgłaszanych przez naszych odbiorców.  

Pracownicy to nasz główny kapitał, na który składają się ludzie z pasją, chcący się rozwijać w tej niszowej na rodzimym rynku branży, wymagającej najwyższych standardów jakości.

Tradycja:

Netexpol to rodzinne przedsiębiorstwo sięgające historią 1989 roku, które od dwóch pokoleń doskonali technologię produkcji siatki cięto-ciągnionej zwanej też siatką Ledóchowskiego.

Doradztwo:

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana kadra pasjonatów. Z uwagi na mnogość zastosowań siatki cięto-ciągnionej, służymy pomocą przy doborze jej typu do określonych celów.

Technologia:

Posiadamy wyspecjalizowany park maszynowy do produkcji i obróbki siatki cięto-ciągnionej / Ledóchowskiego. Lata doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie autorskich rozwiązań w zakresie projektowania i budowy specjalistycznych maszyn.

Elastyczność:

Własna technologia oraz indywidualne podejście do klienta pozwalają nam zaoferować produkt szyty na miarę. Realizujemy zamówienia zarówno w małych ilościach i standardowych arkuszach, jak również w zwojach i skomplikowanych kształtach.

Logistyka:

Lokalizacja produkcji w centralnej Polsce przekłada się na sprawny łańcuch dostaw, w oparciu własny transport lub spedycję.

Ekologia:

W procesie produkcyjnym siatki cięto-ciągnionej nie powstają odpady, w związku z czym jest to wysoce ekologiczny materiał, który pozostawia znikomy ślad węglowy.