Siatka cięto-ciągniona (standard)

Produkujemy siatkę cięto-ciągnioną o wielkości oczka od 3 do 100mm, którą dostarczamy w formatkach, arkuszach lub zwojach o maksymalnej szerokości 1250mm, długość jest praktycznie nieograniczona i w przypadku zwojów może wynieść nawet 2 000mb

Produkowana przez nas Siatka Ledóchowskiego (powszechnie poszukiwana jako siatka Leduchowskiego) może wykorzystywać takie materiały jak: stal, stal ocynkowana elektrolitycznie lub ogniowo, stal nierdzewna 1.4301(AISI 304) lub 1.4404(AISI 316L), aluminium, miedź, mosiądz, tytan-cynk, tworzywa sztuczne w formie taśm lub arkuszy o grubości od 0,3mm do 3,0mm.

Oprócz najczęściej spotykanych oczek w kształcie rombu(oznaczone w tabeli literą R) posiadamy tez wzory o oczku sześciokątnym- tzw. plaster miodu (oznaczone w tabeli literą M). Rodzaj wykorzystanych rozwiązań w tym zakresie zależy w dużej mierze od preferencji Klienta oraz tego czy siatka ciągniona ma pełnić bardziej funkcję praktyczną czy dekoracyjną.

Oferowane przez nas siatki są produkowane i oznaczone według normy DIN 791. Chcesz sprawdzić jak może prezentować się zamówiona przez Ciebie siatka cięto ciągniona? Serdecznie zapraszamy do przejrzenia galerii dostępnej na naszej stronie.

Schemat widoczny obok obrazuje sposób oznaczania siatki cięto-ciągnionej:

Poniższe tabele zawierają nasze wyroby standardowe podzielone według materiału.

Siatka cięto ciągniona o idealnie dopasowanych parametrach

Wysokiej jakości siatka cięto ciągniona daje szerokie możliwości w zakresie aranżacji wnętrz oraz produkcji rozmaitych elementów branży budowlanej, przemysłowej, filtracyjnej oraz POS. Pomożemy Ci osiągnąć zamierzone cele poprzez dopasowanie odpowiedniego materiału, formy oraz kolorystyki. Tylko od Ciebie zależy czy siatka Ledóchowskiego ma spełniać pożądany efekt wizualny czy jej charakter będzie głównie praktyczny. Siatka cięto ciągniona może zostać dopasowana do szerokiej gamy celów, a nasze doświadczenie w pracy z przedstawicielami rozmaitych branż pozwala nam dostarczać idealne rozwiązania. 

Nowoczesny, świetnie wyposażony park maszynowy to znak rozpoznawczy naszej firmy. Mając do dyspozycji autorskie technologie oraz wiedzę najlepszych specjalistów z branży, możemy zapewnić, że dostarczane przez nas siatki cięto ciągnione będą odznaczać się w pełni satysfakcjonującymi parametrami użytkowymi. Z powodzeniem realizujemy indywidualne zlecenia Klientów sprawiając, że blacha cięto ciągniona nabiera pożądanych kształtów, gwarantując efekt zgodny z oczekiwaniami współpracujących z nami osób.

Jako producent siatek cięto ciągnionych o ugruntowanej pozycji na rynku dostarczamy elementy zapewniające:

  • Wysoką trwałość,
  • Pożądany efekt estetyczny,
  • Ustalone parametry w zakresie wymiarów.

Siatka Ledóchowskiego – postaw na sprawdzone materiały

Jesteśmy w stanie wyprodukować siatki cięto ciągnione z szerokiego spektrum materiałów. Wśród najpopularniejszych wymienić warto blachę aluminiową, blachę stalową ocynkowaną, blachę stalową zimnowalcowaną czy też blachę nierdzewną / kwasoodporną.

W kierowanych do nas zapytaniach ofertowych prosimy o określenie:

– rozmiaru oczka, najlepiej w formie DIN L x S x M x G (np. 6 x 3 x 0,6 x 0,5)

– rodzaju materiału (np. stal zimnowalcowana DC01)

– wymiaru arkusza lub zwoju (np. 1000 x 500mm lub 1000 x 20mb)

– ilości (np. 100szt. lub 200m²)

 

Jeśli w zestawieniu nie znaleźli Państwo siatki o potrzebnych parametrach, prosimy o przejście do sekcji Siatka ciętociągniona (produkcja niestandardowa)